PL9410NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL9410NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9410NL
Tau Wae PL9410NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15899 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL94XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.132" (3.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 2.4A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.4A I teie nei - Maama 2.4A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL9409NL
PL9409NL
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IND PWR 10UH 3.0ADC SD NPB
I roto i te taonga: 16914 pcs
Tikiake:
RFQ
PL9410T
PL9410T
Whakaahuatanga: IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC
I roto i te taonga: 18339 pcs
Tikiake: PL9410T.pdf
RFQ
PL9409
PL9409
Whakaahuatanga: IND PWR 10UH 3.0ADC SD PBC