PA2004NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PA2004NLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua PULSE XFMR 1:1:1 437UH
Ngā Rauemi: PA2004NLT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PA2004NLT
Tau Wae PA2004NLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga PULSE XFMR 1:1:1 437UH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84909 pcs Pepa Raraunga PA2004NLT.pdf
Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1:1:1 Momo Whakawhiti -
Rahi / Rahi 0.340" L x 0.265" W (8.64mm x 6.73mm) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 437µH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Time Energy (E.T.) 20V µS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PA2006NL
PA2006NL
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: PULSE XFMR 1:1 864UH