PA2004NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA2004NL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PA2004NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua PULSE XFMR 1:1:1 437UH
Ngā Rauemi: PA2004NL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
75 pcs
150 pcs
300 pcs
525 pcs
1050 pcs
5025 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PA2004NL
Tau Wae PA2004NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga PULSE XFMR 1:1:1 437UH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99634 pcs Pepa Raraunga PA2004NL.pdf
Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1:1:1 Momo Whakawhiti -
Rahi / Rahi 0.340" L x 0.265" W (8.64mm x 6.73mm) Raupapa -
Packaging Tube Ētahi Ingoa 553-2923-5
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 437µH
Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm) Time Energy (E.T.) 20V µS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PA200
PA200
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONVERSION CLIP FOR SNGL FUSE
I roto i te taonga: 5409 pcs
Tikiake:
RFQ
PA2004NLT
PA2004NLT
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: PULSE XFMR 1:1:1 437UH
I roto i te taonga: 84909 pcs
Tikiake: PA2004NLT.pdf
RFQ
PA2006NLT
PA2006NLT
Whakaahuatanga: PULSE XFMR 1:1 864UH
Tikiake: PA2006NLT.pdf
PA2005
PA2005
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: DIE SET (PA1600) RG58, RG59
Tikiake: PA2005.pdf
Whakaahuatanga: PULSE XFMR 1:1:1 840UH