LP40-60B29
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP40-60B29
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: LP40-60B29.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP40-60B29
Tau Wae LP40-60B29 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4234 pcs Pepa Raraunga LP40-60B29.pdf
Taumaha 0.313 lb (141.97g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 20V, Series 40V
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Low Profile Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 16.51mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 120mA, Series 60mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP422339JU
LP422339JU
Kaihanga: Jauch Quartz
Whakaahuatanga: BATT LITH POLY 1S1P 350MAH 3.7V
I roto i te taonga: 11174 pcs
Tikiake:
RFQ
LP470M400A1P3
LP470M400A1P3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
I roto i te taonga: 5472 pcs
Tikiake: LP470M400A1P3.pdf
RFQ
LP44
LP44
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: LACING PANEL 44U XME/XMER
Tikiake:
Kaihanga: Jauch Quartz
Whakaahuatanga: BATT LITH POLY 1S1P 650MAH 3.7V