LP40-150B13
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP40-150B13
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: LP40-150B13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP40-150B13
Tau Wae LP40-150B13 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4679 pcs Pepa Raraunga LP40-150B13.pdf
Taumaha 0.438 lb (198.67g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 20V, Series 40V
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Low Profile Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 6 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 21.59mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 300mA, Series 150mA