ICEFIN49DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ICEFIN49DMN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICEFIN49DMN
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 5.5GHZ BLADE N FEM CONN
Ngā Rauemi: 1.ICEFIN49DMN.pdf2.ICEFIN49DMN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICEFIN49DMN
Tau Wae ICEFIN49DMN Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga RF ANT 5.5GHZ BLADE N FEM CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2496 pcs Pepa Raraunga 1.ICEFIN49DMN.pdf2.ICEFIN49DMN.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa * Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 553-3942
ICEFIN49DMN-ND
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 2.624" (66.66mm) Hua -
Mahinga Rawe 4.9GHz ~ 6GHz Rangahau Rōpū SHF (f > 4 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 5.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.5GHz Blade RF Antenna 4.9GHz ~ 6GHz Connector, N Female Connector Mount Nga tono -
Momo Antenna Blade
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ICEFIN-GP
ICEFIN-GP
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: RF ANT MNT GRND PLATE FOR ICEFIN
I roto i te taonga: 6569 pcs
Tikiake: ICEFIN-GP.pdf
RFQ
ICEFIN698/869DMN
ICEFIN698/869DMN
Whakaahuatanga: RF ANT 783MHZ BLADE N FEM CONN