ICEFIN24DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ICEFIN24DMN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICEFIN24DMN
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ BLADE N FEM BASE
Ngā Rauemi: 1.ICEFIN24DMN.pdf2.ICEFIN24DMN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICEFIN24DMN
Tau Wae ICEFIN24DMN Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ BLADE N FEM BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2361 pcs Pepa Raraunga 1.ICEFIN24DMN.pdf2.ICEFIN24DMN.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa * Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 553-3940
ICEFIN24DMN-ND
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 2.624" (66.66mm) Hua -
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Blade RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz Connector, N Female Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Blade
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ICECABLEM100-01
ICECABLEM100-01
Kaihanga: Lattice Semiconductor
Whakaahuatanga: PC CONFIGURATION & NVCM ISP CBL
I roto i te taonga: 5297 pcs
Tikiake: ICECABLEM100-01.pdf
RFQ
ICEFIN24NMOHF
ICEFIN24NMOHF
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ BLADE NMO BASE MT