DASUTCC500MD
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
DASUTCC500MD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DASUTCC500MD
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: 1.DASUTCC500MD.pdf2.DASUTCC500MD.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 718 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DASUTCC500MD
Tau Wae DASUTCC500MD Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 718 pcs Pepa Raraunga 1.DASUTCC500MD.pdf2.DASUTCC500MD.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (500mm) - Mini-DIN Female
Raupapa Clarity™ Hoki Hoki -
Mana - Max 40W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 553-2789 Tuhinga o mua 3
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.331" (8.40mm)
Hua 7dBi, 7dBi, 5dBi Mahinga Rawe 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz LTE, Wi-Fi Flat Patch RF Antenna 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz 7dBi, 7dBi, 5dBi Cable (500mm) - Mini-DIN Female Panel Mount
Nga tono LTE, Wi-Fi Momo Antenna Flat Patch
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DASP-JB15SR
DASP-JB15SR
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
I roto i te taonga: 3301 pcs
Tikiake: DASP-JB15SR.pdf
RFQ
DASSPLIT2WDIN
DASSPLIT2WDIN
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: POWER SPLITTER, DAS 2-WAY, NPB
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: DASSPLIT2WDIN.pdf
RFQ
DASLTENF
DASLTENF
Whakaahuatanga: RF ANT DOME N FEM PAN MT
I roto i te taonga: 1496 pcs
Tikiake: DASLTENF.pdf
DASUTCCACC1
DASUTCCACC1
Whakaahuatanga: DAS REFLECTOR
Tikiake: DASUTCCACC1.pdf
DASUTCC500NF
DASUTCC500NF
Whakaahuatanga: RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH