DASP-JB15SR
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DASP-JB15SR
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Ngā Rauemi: DASP-JB15SR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DASP-JB15SR
Tau Wae DASP-JB15SR Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3301 pcs Pepa Raraunga DASP-JB15SR.pdf
Waea Wire 28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC, Ribbon Cable Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Zinc Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DASLTEDIN
DASLTEDIN
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: RF ANT 829MHZ/2.2GHZ DOME CONN
I roto i te taonga: 1298 pcs
Tikiake: DASLTEDIN.pdf
RFQ
DASP-SR
DASP-SR
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: DSUB STRAIN RELIEF
I roto i te taonga: 69439 pcs
Tikiake:
RFQ
DASUTCC500MD
DASUTCC500MD
Whakaahuatanga: RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH
I roto i te taonga: 718 pcs
Tikiake: DASUTCC500MD.pdf
DASLTENF
DASLTENF
Whakaahuatanga: RF ANT DOME N FEM PAN MT
Tikiake: DASLTENF.pdf
DASSPLIT2WDIN
DASSPLIT2WDIN
Whakaahuatanga: POWER SPLITTER, DAS 2-WAY, NPB
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: DASSPLIT2WDIN.pdf
DASP-JB15PF
DASP-JB15PF
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 15POS PNL MNT IDC
Tikiake: DASP-JB15PF.pdf
DASSPLIT4WNF
DASSPLIT4WNF
Whakaahuatanga: POWER SPLITTER, DAS 4-WAY, NPB
I roto i te taonga: 874 pcs
Tikiake: DASSPLIT4WNF.pdf
DASF15SA197
DASF15SA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS STR IDC