10AMPS-CSTKIT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
10AMPS-CSTKIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10AMPS-CSTKIT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua 10 AMPS CURRENT SENSE TRAN PBC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10AMPS-CSTKIT
Tau Wae 10AMPS-CSTKIT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 3874 pcs Pepa Raraunga
Raupapa P820X Maha 24 Pieces (8 Values - 3 Each)
Packaging Plastic Box with Bin Guide Ētahi Ingoa 553-2748
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Kit Current Sense
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10A06-T
10A06-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 10A R6
I roto i te taonga: 125071 pcs
Tikiake: 10A06-T.pdf
RFQ
10A060
10A060
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 21W 3A 55FT-2
I roto i te taonga: 5294 pcs
Tikiake: 10A060.pdf
RFQ
10A05-T
10A05-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 10A R6
Tikiake: 10A05-T.pdf
10A07-T
10A07-T
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1KV 10A R6