10AS016C3U19E2LG
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
Intel® FPGAs
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10AS016C3U19E2LG
Kaihanga / Waitohu: Intel® FPGAs
Whakaahuatanga hua IC SOC FPGA 192 I/O 484UBGA
Ngā Rauemi: 1.10AS016C3U19E2LG.pdf2.10AS016C3U19E2LG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 139 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10AS016C3U19E2LG
Tau Wae 10AS016C3U19E2LG Kaihanga Intel® FPGAs
He Rahinga Kei te wātea 139 pcs Pepa Raraunga 1.10AS016C3U19E2LG.pdf2.10AS016C3U19E2LG.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 484-UBGA (19x19) Tere 1.5GHz
Raupapa Arria 10 SX Rahi RAM 256KB
Ngā Āhuatanga Tuatahi FPGA - 160K Logic Elements Nga Papahanga Reo DMA, POR, WDT
Packaging Tray Paa / Case 484-BFBGA, FCBGA
Tae Mahi 0°C ~ 100°C (TJ) Tau o I / O 192
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Flash -
Whakaahuatanga Taipitopito Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 160K Logic Elements 256KB 1.5GHz 484-UBGA (19x19) Te tukatuka Core Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
Hononga EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG Whakaahuatanga MCU, FPGA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10AS016C3U19E2SG
10AS016C3U19E2SG
Kaihanga: Intel® FPGAs
Whakaahuatanga: IC SOC FPGA 192 I/O 484UBGA
I roto i te taonga: 160 pcs
Tikiake: 10AS016C3U19E2SG.pdf
RFQ
10A060
10A060
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 21W 3A 55FT-2
I roto i te taonga: 5294 pcs
Tikiake: 10A060.pdf
RFQ
10A04-T
10A04-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 10A R6