SPRU2551S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
SPRU2551S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPRU2551S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 2.5M OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: SPRU2551S28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPRU2551S28
Tau Wae SPRU2551S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 2.5M OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4666 pcs Pepa Raraunga SPRU2551S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.510" Dia x 0.500" H (12.95mm x 12.70mm) Raupapa SPR
Te hurihanga 295° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 2.5M Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SPRU255C
SPRU255S28
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W PC Pins Mahinga Whakauru 1/4-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Top Adjustment
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.125" (3.18mm)