SPRU2521S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
SPRU2521S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPRU2521S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 2.5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: SPRU2521S28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPRU2521S28
Tau Wae SPRU2521S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 2.5K OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15412 pcs Pepa Raraunga SPRU2521S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.510" Dia x 0.500" H (12.95mm x 12.70mm) Raupapa SPR
Te hurihanga 295° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 2.5k Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SPRU252C
SPRU252S28
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W PC Pins
Mahinga Whakauru 1/4-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Top Adjustment Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm) Kaupapa Mahi 0.125" (3.18mm)