KKB2531S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKB2531S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKB2531S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 25K OHM 2W CARBON R-LOG
Ngā Rauemi: KKB2531S28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKB2531S28
Tau Wae KKB2531S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 25K OHM 2W CARBON R-LOG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3594 pcs Pepa Raraunga KKB2531S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Reverse Logarithmic
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 25k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 25k Ohm 2 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)