KKB1021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKB1021S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKB1021S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1K OHM 2W CARBON R-LOG
Ngā Rauemi: KKB1021S28.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKB1021S28
Tau Wae KKB1021S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1K OHM 2W CARBON R-LOG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4296 pcs Pepa Raraunga KKB1021S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Reverse Logarithmic
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm 2 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KKB1051S28
KKB1051S28
Kaihanga: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga: POT 1M OHM 2W CARBON R-LOG
I roto i te taonga: 3181 pcs
Tikiake: KKB1051S28.pdf
RFQ
RV4NAYSD254A
RV4NAYSD254A
Whakaahuatanga: POT 250K OHM 2W CARBON LINEAR
I roto i te taonga: 16589 pcs
Tikiake: RV4NAYSD254A.pdf
RFQ
A471.5K
A471.5K
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: POT 1.5K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR