EM4970-72#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM4970-72#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua BNC (M) 20AWG LEADS MTO
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM4970-72#
Tau Wae EM4970-72# Kaihanga Pomona Electronics
He Rahinga Kei te wātea 6648 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20 AWG Putanga - Kua tohua 500VAC
Taerangi Tea 131°F (55°C) Raupapa 4970
Ētahi Ingoa 2760936
EM4970-72
EM4970-72#-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakaahuatanga Taipitopito 72.0" (1828.80mm) BNC, Male Plug To Wire Lead Test Lead 500VAC Whirihoranga BNC to Wire Leads
Tae Black and Red Momo Tae -
Raina Tae 72.0" (1828.80mm) Hononga Tuarua Wire Lead