EM4970-48#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
EM4970-48# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM4970-48#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua BNC BREAKOUT W/48" LEADS
Ngā Rauemi: EM4970-48#.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM4970-48#
Tau Wae EM4970-48# Kaihanga Pomona Electronics
He Rahinga Kei te wātea 7725 pcs Pepa Raraunga EM4970-48#.pdf
Waea Wire 20 AWG Putanga - Kua tohua 500VAC
Taerangi Tea 131°F (55°C) Raupapa 4970
Ētahi Ingoa 3002280
EM4970-48#-ND
Q4576983
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 48.0" (1219.20mm) BNC, Male Plug To Wire Lead Test Lead 500VAC
Whirihoranga BNC to Wire Leads Tae Black and Red
Momo Tae - Raina Tae 48.0" (1219.20mm)
Hononga Tuarua Wire Lead Hononga Tuatahi BNC, Male Plug
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EM4969-20
EM4969-20
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BNC (F) WITH 20 AWG LEADS MTO
I roto i te taonga: 11456 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BNC (M) 20AWG LEADS - MTO
I roto i te taonga: 7711 pcs
Tikiake:
RFQ
EM4HV
EM4HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.0-4.0PF 1000V VERT
Tikiake: EM4HV.pdf
EM4SD
EM4SD
Kaihanga: Knowles Voltronics