EM2BC-AL-48#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM2BC-AL-48#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM2BC-AL-48#
Tau Wae EM2BC-AL-48# Kaihanga Pomona Electronics
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO GATOR 48" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 3448 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire RG-58C/U, 20 AWG Putanga - Kua tohua 150VAC, DC
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Multi-Stacking, Front and Vertical
Raupapa 2BC Ratonga -
Ētahi Ingoa 3052610
EM2BC-AL-48
Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Double, Stackable To Alligator Clip, Insulated (2) Patch Cord 150VAC, DC
Whakatauranga onamata 5A Tuhinga 1 Cable, Black, Black and Red Leads
Whirihoranga Banana to Alligator Raina Tae 48.0" (1219.20mm)
Hononga Tuarua Alligator Clip, Insulated (2) Hononga Tuatahi Banana Plug, Double, Stackable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EM2948-120-2#
EM2948-120-2#
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
I roto i te taonga: 7106 pcs
Tikiake:
RFQ
EM2BA-240#
EM2BA-240#
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO BANANA 240"