EM2BA-120#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM2BA-120#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM2BA-120#
Tau Wae EM2BA-120# Kaihanga Pomona Electronics
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO BANANA 120" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 3907 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 18 AWG Putanga - Kua tohua 300VAC
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Raupapa 2BA Ratonga -
Ētahi Ingoa 2509366
EM2BA-120
Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito 120.0" (3048.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC
Whakatauranga onamata - Tuhinga 1 Cable, Gray
Whirihoranga Banana to Banana Raina Tae 120.0" (3048.00mm)