PSR1635-27
Hua Hua
Tau Wae: PSR1635-27
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 27COND 0.100"
Ngā Rauemi: PSR1635-27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR1635-27
Tau Wae PSR1635-27 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 27COND 0.100" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36720 pcs Pepa Raraunga PSR1635-27.pdf
Waea Wire 27 AWG (Equivalent) Te Whakatau Ngaohiko 300V
Raupapa PSR1635 Ratonga UL Style 2643
Pana 0.100" (2.54mm) Tae Mahi 105°C
Te maha o nga Kaihautū 27 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0020" (0.051mm) Tae (Whakanui) Nga mea Polyester
Ngā āhuatanga Conductor 1 Tinned Whakaahuatanga Taipitopito 27 Conductor 0.100" (2.54mm) Flat Flex Cable
Whakatauranga onamata 3A Te Kaituku Arataki 0.003" (0.08mm)
Whakaaho Pae - Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Ko te Tae Nui 2.80" (71.12mm) Raina Tae 500' (152.4m)