PSR1635-24
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSR1635-24
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 24COND 0.100"
Ngā Rauemi: PSR1635-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR1635-24
Tau Wae PSR1635-24 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 24COND 0.100" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43094 pcs Pepa Raraunga PSR1635-24.pdf
Waea Wire 27 AWG (Equivalent) Te Whakatau Ngaohiko 300V
Raupapa PSR1635 Ratonga UL Style 2643
Pana 0.100" (2.54mm) Tae Mahi 105°C
Te maha o nga Kaihautū 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0020" (0.051mm) Tae (Whakanui) Nga mea Polyester
Ngā āhuatanga Conductor 1 Tinned Whakaahuatanga Taipitopito 24 Conductor 0.100" (2.54mm) Flat Flex Cable
Whakatauranga onamata 3A Te Kaituku Arataki 0.003" (0.08mm)
Whakaaho Pae - Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Ko te Tae Nui 2.50" (63.50mm) Raina Tae 500' (152.4m)