100R6-203B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R6-203B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R6-203B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 6POS 1.00MM 7.99"
Ngā Rauemi: 1.100R6-203B.pdf2.100R6-203B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R6-203B
Tau Wae 100R6-203B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 6POS 1.00MM 7.99" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS