100R5-457B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R5-457B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R5-457B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 5POS 1.00MM 18"
Ngā Rauemi: 1.100R5-457B.pdf2.100R5-457B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R5-457B
Tau Wae 100R5-457B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 5POS 1.00MM 18" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS