100R13-254B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R13-254B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 13POS 1.00MM 10"
Ngā Rauemi: 1.100R13-254B.pdf2.100R13-254B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R13-254B
Tau Wae 100R13-254B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 13POS 1.00MM 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45820 pcs Pepa Raraunga 1.100R13-254B.pdf2.100R13-254B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Te maha o nga Kaihautū 13
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm) Te roa 10.0" (254.0mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm)