100R12-82B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R12-82B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R12-82B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 12POS 1.00MM 3.23"
Ngā Rauemi: 1.100R12-82B.pdf2.100R12-82B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R12-82B
Tau Wae 100R12-82B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 12POS 1.00MM 3.23" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13736 pcs Pepa Raraunga 1.100R12-82B.pdf2.100R12-82B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Ētahi Ingoa Q4906329
Te maha o nga Kaihautū 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 3.230" (82.04mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.230" (82.04mm) Momo Tae FFC, FPC