050R14-43BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R14-43BO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R14-43BO
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 14POS 0.50MM 1.69"
Ngā Rauemi: 050R14-43BO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 635 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R14-43BO
Tau Wae 050R14-43BO Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 14POS 0.50MM 1.69" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 635 pcs Pepa Raraunga 050R14-43BO.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa Q4636007B
Te maha o nga Kaihautū 14 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 1.690" (42.93mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 1.690" (42.93mm) Momo Tae FFC, FPC