050R12-76B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R12-76B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R12-76B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 12POS 0.50MM 3"
Ngā Rauemi: 1.050R12-76B.pdf2.050R12-76B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R12-76B
Tau Wae 050R12-76B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 12POS 0.50MM 3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS