OF70FH4MT
Hua Hua
Tau Wae: OF70FH4MT
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua FACEPLATE SNGL GANG
Ngā Rauemi: OF70FH4MT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OF70FH4MT
Tau Wae OF70FH4MT Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 14628 pcs Pepa Raraunga OF70FH4MT.pdf
Whānui 2.756" (70.00mm) Momo Faceplate
Kāhua Single Gang Raupapa -
Tauranga Pouaka Angled/Sloped Tau o nga Ports 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga PVC Te roa 4.500" (114.30mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Port Faceplate Single Gang
Te hohonu 0.626" (15.90mm) Tae -