OF70FH2OG
Hua Hua
Tau Wae: OF70FH2OG
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua FACEPLATE SNGL GANG
Ngā Rauemi: OF70FH2OG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OF70FH2OG
Tau Wae OF70FH2OG Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 13877 pcs Pepa Raraunga OF70FH2OG.pdf
Whānui 2.756" (70.00mm) Momo Faceplate
Kāhua Single Gang Raupapa -
Tauranga Pouaka Angled/Sloped Tau o nga Ports 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga PVC Te roa 4.500" (114.30mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Port Faceplate Gray Single Gang
Te hohonu 0.752" (19.10mm) Tae Gray