MPMS25-M0
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPMS25-M0
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua MASONRY PUSH MNT STD 0.25" HOLE
Ngā Rauemi: MPMS25-M0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPMS25-M0
Tau Wae MPMS25-M0 Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga MASONRY PUSH MNT STD 0.25" HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135415 pcs Pepa Raraunga MPMS25-M0.pdf
Momo Single Opening Rahi / Rahi 0.40" L x 0.39" W x 1.24" H (10.2mm x 9.9mm x 31.5mm)