MPMS19-M0
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPMS19-M0
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua MASONRY PUSH MNT STD 0.19" HOLE
Ngā Rauemi: MPMS19-M0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPMS19-M0
Tau Wae MPMS19-M0 Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga MASONRY PUSH MNT STD 0.19" HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144837 pcs Pepa Raraunga MPMS19-M0.pdf
Momo Single Opening Rahi / Rahi 0.39" L x 0.36" W x 1.19" H (9.9mm x 9.1mm x 30.2mm)