MLT10EH-LP
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT10EH-LP
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 304 SS 600LB 35.9"L
Ngā Rauemi: 1.MLT10EH-LP.pdf2.MLT10EH-LP.pdf3.MLT10EH-LP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT10EH-LP
Tau Wae MLT10EH-LP Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 22910 pcs Pepa Raraunga 1.MLT10EH-LP.pdf2.MLT10EH-LP.pdf3.MLT10EH-LP.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.500" (12.70mm)
Te kaha o te wera 600 lbs (272.16 kg) Raupapa Pan-Steel® MLT
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 304
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 36.00"
Length - Pono 2.992' (911.86mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 10.00" (254.00mm) 0.500" (12.70mm) 600 lbs (272.16 kg) 2.992' (911.86mm)
Tae Silver Taimana Tae 10.00" (254.00mm)