MLT10WH-LP316
PanduitPanduit
MLT10WH-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT10WH-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE-TY 316 SS 450# 33"L
Ngā Rauemi: 1.MLT10WH-LP316.pdf2.MLT10WH-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT10WH-LP316
Tau Wae MLT10WH-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 17078 pcs Pepa Raraunga 1.MLT10WH-LP316.pdf2.MLT10WH-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 33.00"
Length - Pono 2.750' (838.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Corrosion Resistance Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 10.00" (254.00mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 2.750' (838.20mm)
Tae Silver Taimana Tae 10.00" (254.00mm)