HSTTP75-QY
PanduitPanduit
HSTTP75-QY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTTP75-QY
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK PVC .75" X 25'
Ngā Rauemi: 1.HSTTP75-QY.pdf2.HSTTP75-QY.pdf3.HSTTP75-QY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTTP75-QY
Tau Wae HSTTP75-QY Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 2130 pcs Pepa Raraunga 1.HSTTP75-QY.pdf2.HSTTP75-QY.pdf3.HSTTP75-QY.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa HSTTP
Te Maama o te Wall Wall 0.035" (0.89mm) Ētahi Ingoa 298-13686
HSTTP75-Q
HSTTP75-Q-ND
HSTTP75-QY-ND
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 25.0' (7.6m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.375" (9.53mm)
Ngā āhuatanga Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 25.0' (7.6m)