HSTTP75-CY
Hua Hua
Tau Wae: HSTTP75-CY
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK PVC BLACK .75"
Ngā Rauemi: HSTTP75-CY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 659 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTTP75-CY
Tau Wae HSTTP75-CY Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 659 pcs Pepa Raraunga HSTTP75-CY.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa HSTTP
Te Maama o te Wall Wall 0.035" (0.89mm) Ētahi Ingoa 07498340580
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.375" (9.53mm)
Ngā āhuatanga Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 100.0' (30.5m)
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HSTTPN100-775-Q
HSTTPN100-775-Q
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: HEAT SHRINK PVC CLEAR 1"