FSF85-22-L
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSF85-22-L
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua FERRULE INS VNL AWG4 BK 1"
Ngā Rauemi: FSF85-22-L.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSF85-22-L
Tau Wae FSF85-22-L Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga FERRULE INS VNL AWG4 BK 1" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4559 pcs Pepa Raraunga FSF85-22-L.pdf
Momo Single Wire Kāhua DIN
Rahi 4 AWG (25mm²) Raupapa Pan-Term®
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rawa - Pin 22.00mm
Te roa - Whānui 35.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Te whakamamae Insulated Whakaahuatanga Taipitopito Black Wire Ferrule Connector DIN 4 AWG (25mm²) Single Wire