FSF83-18-C
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSF83-18-C
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua FERRULE INS VNL AWG8 BR 7/8"
Ngā Rauemi: FSF83-18-C.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSF83-18-C
Tau Wae FSF83-18-C Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 5942 pcs Pepa Raraunga FSF83-18-C.pdf
Momo Single Wire Kāhua DIN
Rahi 8 AWG (10mm²) Raupapa Pan-Term®
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rawa - Pin 18.00mm
Te roa - Whānui 27.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Te whakamamae Insulated Whakaahuatanga Taipitopito Brown Wire Ferrule Connector DIN 8 AWG (10mm²) Single Wire