CLTS35F-C3
PanduitPanduit
CLTS35F-C3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLTS35F-C3
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HOSE 0.35" ID POLY 100' ORANGE
Ngā Rauemi: 1.CLTS35F-C3.pdf2.CLTS35F-C3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLTS35F-C3
Tau Wae CLTS35F-C3 Kaihanga Panduit
Whakaahuatanga HOSE 0.35" ID POLY 100' ORANGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1537 pcs Pepa Raraunga 1.CLTS35F-C3.pdf2.CLTS35F-C3.pdf
Te Matotoru Wall 0.006" ~ 0.025" (0.15mm ~ 0.64mm) Patohia nga huanga Convoluted, Corrugated
Momo Wire Loom, Protective Hose Raupapa CLTS
Ētahi Ingoa 07498373539 Tae Mahi -40°C ~ 50°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB
Tuhinga Polyethylene (PE) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Tiaki waipiro - Te roa 100' (30.48m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te whakamaru o te wera -
Ngā āhuatanga Crush Resistant, Impact Resistant Tiaki Taiao -
Taitapa - O waho 0.503" (12.79mm) Taitapa - I roto 0.350" (8.89mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Orange Polyethylene (PE) Convoluted, Corrugated Wire Loom, Protective Hose 0.350" (8.89mm) 100' (30.48m) Tae Orange