XP0111000L
PanasonicPanasonic
XP0111000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XP0111000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP SMINI5
Ngā Rauemi: XP0111000L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XP0111000L
Tau Wae XP0111000L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5202 pcs Pepa Raraunga XP0111000L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SMini5-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 47 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ētahi Ingoa XP0111000LCT Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount SMini5-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA