XP0121000L
PanasonicPanasonic
XP0121000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XP0121000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SMINI5
Ngā Rauemi: XP0121000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XP0121000L
Tau Wae XP0121000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SMINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495729 pcs Pepa Raraunga XP0121000L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SMini5-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 47 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ētahi Ingoa XP0121000LTR
XP1210-(TX)
XP1210TR
XP1210TR-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini5-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA