TXD2-L-24V
PanasonicPanasonic
TXD2-L-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2-L-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TXD2-L-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2-L-24V
Tau Wae TXD2-L-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30174 pcs Pepa Raraunga TXD2-L-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-6238
TXD2-L-24V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 3.39 kOhms Kohikohi Miihini 170 mW
Kohikohi Kei te Aukati 7.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2-L-12V-4
TXD2-L-12V-4
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
I roto i te taonga: 19823 pcs
Tikiake: TXD2-L-12V-4.pdf
RFQ
TXD2-L-24V-3
TXD2-L-24V-3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 13119 pcs
Tikiake: TXD2-L-24V-3.pdf
RFQ
TXD2-L-12V-6
TXD2-L-12V-6
Tikiake: TXD2-L-12V-6.pdf
TXD2-L-3V-4
TXD2-L-3V-4
Tikiake: TXD2-L-3V-4.pdf
TXD2-L-24V-6
TXD2-L-24V-6
Tikiake: TXD2-L-24V-6.pdf
TXD2-L-3V
TXD2-L-3V
Tikiake: TXD2-L-3V.pdf
TXD2-L-1.5V-4
TXD2-L-1.5V-4
Tikiake: TXD2-L-1.5V-4.pdf
TXD2-L-24V-4
TXD2-L-24V-4