TXD2-L-12V
PanasonicPanasonic
TXD2-L-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2-L-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TXD2-L-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2-L-12V
Tau Wae TXD2-L-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22845 pcs Pepa Raraunga TXD2-L-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 960 Ohms
Kohikohi Miihini 150 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2-L-24V
TXD2-L-24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 30174 pcs
Tikiake: TXD2-L-24V.pdf
RFQ
TXD2-L-12V-4
TXD2-L-12V-4
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
I roto i te taonga: 19823 pcs
Tikiake: TXD2-L-12V-4.pdf
RFQ
TXD2-9V-4
TXD2-9V-4
Tikiake: TXD2-9V-4.pdf
TXD2-L-12V-6
TXD2-L-12V-6