TX2SS-LT-4.5V
PanasonicPanasonic
TX2SS-LT-4.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SS-LT-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: 1.TX2SS-LT-4.5V.pdf2.TX2SS-LT-4.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SS-LT-4.5V
Tau Wae TX2SS-LT-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23314 pcs Pepa Raraunga 1.TX2SS-LT-4.5V.pdf2.TX2SS-LT-4.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 101 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 44.5mA