TX2SS-LT-24V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SS-LT-24V-TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SS-LT-24V-TH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Ngā Rauemi: TX2SS-LT-24V-TH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SS-LT-24V-TH
Tau Wae TX2SS-LT-24V-TH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17183 pcs Pepa Raraunga TX2SS-LT-24V-TH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa TX-TH Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2865 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.11 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 5.8mA