TX2SA-LT-24V
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-LT-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TX2SA-LT-24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-LT-24V
Tau Wae TX2SA-LT-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21063 pcs Pepa Raraunga TX2SA-LT-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-LT-24V-Z
TX2SA-LT-24V-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 25474 pcs
Tikiake: TX2SA-LT-24V-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-12V-Z
TX2SA-LT-12V-Z
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 30666 pcs
Tikiake: TX2SA-LT-12V-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-12V-X
TX2SA-LT-12V-X
Tikiake: TX2SA-LT-12V-X.pdf
TX2SA-LT-24V-TH-Z
TX2SA-LT-24V-TH-Z
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V