TX2SA-LT-2.4V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-2.4V-TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-LT-2.4V-TH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Ngā Rauemi: TX2SA-LT-2.4V-TH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-LT-2.4V-TH
Tau Wae TX2SA-LT-2.4V-TH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33351 pcs Pepa Raraunga TX2SA-LT-2.4V-TH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa TX-TH Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-5316
TX2SA-LT-2.4V-TH-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 2.4VDC Coil Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 2.4VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 41 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 58.3mA
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-LT-24V-Z
TX2SA-LT-24V-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 25474 pcs
Tikiake: TX2SA-LT-24V-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-24V-TH-Z
TX2SA-LT-24V-TH-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
I roto i te taonga: 29030 pcs
Tikiake: TX2SA-LT-24V-TH-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-24V
TX2SA-LT-24V
Tikiake: TX2SA-LT-24V.pdf
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z
TX2SA-LT-2.4V-TH-Z