TQ2-2M-4.5V
PanasonicPanasonic
TQ2-2M-4.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2-2M-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: TQ2-2M-4.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2-2M-4.5V
Tau Wae TQ2-2M-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28216 pcs Pepa Raraunga TQ2-2M-4.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.45 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa TQ Wā Whakaora 3ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 50°C Whakamahia te wa 3ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form D) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 101 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 44.4mA
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2-12V
TQ2-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 44759 pcs
Tikiake: TQ2-12V.pdf
RFQ
TQ2-5V
TQ2-5V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 55476 pcs
Tikiake: TQ2-5V.pdf
TQ2-24V
Tikiake: TQ2-24V.pdf
TQ2-2M-24V
TQ2-2M-24V
Tikiake: TQ2-2M-24V.pdf
TQ2-48V
TQ2-48V
Tikiake: TQ2-48V.pdf
TQ2-5V-3
TQ2-5V-3