TQ2-2M-24V
PanasonicPanasonic
TQ2-2M-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2-2M-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: TQ2-2M-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2-2M-24V
Tau Wae TQ2-2M-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36444 pcs Pepa Raraunga TQ2-2M-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa TQ Wā Whakaora 3ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 50°C Whakamahia te wa 3ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form D) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2-2M-4.5V
TQ2-2M-4.5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 28216 pcs
Tikiake: TQ2-2M-4.5V.pdf
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 27292 pcs
TQ2-24V
Tikiake: TQ2-24V.pdf
TQ2-3V
TQ2-3V
Tikiake: TQ2-3V.pdf
TQ2-12V
TQ2-12V
Tikiake: TQ2-12V.pdf
TQ2-12V-3
TQ2-12V-3
Tikiake: TQ2-12V-3.pdf
TQ2-2M-24V-3
TQ2-2M-24V-3
Tikiake: TQ2-2M-24V-3.pdf
TQ2-4.5V
TQ2-4.5V
Tikiake: TQ2-4.5V.pdf
TQ2-5V
TQ2-5V
Tikiake: TQ2-5V.pdf
TQ2-1.5V
TQ2-1.5V
Tikiake: TQ2-1.5V.pdf
TQ2-2M-5V
TQ2-2M-5V