RT-610-10R
PanasonicPanasonic
RT-610-10R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT-610-10R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN
Ngā Rauemi: RT-610-10R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 785 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 785 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT-610-10R
Tau Wae RT-610-10R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 785 pcs Pepa Raraunga RT-610-10R.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Raupapa RT-610
Mahinga Whakaaro Through-Beam Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Wā Whakautu 100µs Whirihoranga Whakaputa Light-On/Dark-On
Ētahi Ingoa 1110-2803
RT-610-10R-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maama Maama Green LED
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP62
Mahinga Hononga Cable Raina Tae 339.370" (10000.00mm)
Momo Whakatika Adjustable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RT-65B
RT-65B
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
I roto i te taonga: 5131 pcs
Tikiake: RT-65B.pdf
RFQ
RT-65C
RT-65C
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 66W