RT-610-10G
PanasonicPanasonic
RT-610-10G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT-610-10G
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN
Ngā Rauemi: RT-610-10G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 909 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT-610-10G
Tau Wae RT-610-10G Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 909 pcs Pepa Raraunga RT-610-10G.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Raupapa RT-610
Mahinga Whakaaro Through-Beam Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Wā Whakautu 100µs Whirihoranga Whakaputa Light-On/Dark-On
Ētahi Ingoa 1110-2802
RT-610-10G-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maama Maama Red LED
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP66
Mahinga Hononga Cable Raina Tae 339.370" (10000.00mm)
Momo Whakatika Adjustable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RT-610-10R-C5
RT-610-10R-C5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN
I roto i te taonga: 560 pcs
Tikiake: RT-610-10R-C5.pdf
RFQ
RT-65A
RT-65A
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 66W
I roto i te taonga: 5248 pcs
Tikiake: RT-65A.pdf
RFQ
RT-610-10
RT-610-10
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 915 pcs
Tikiake: RT-610-10.pdf
RT-610-10-1S
RT-610-10-1S
I roto i te taonga: 3981 pcs
Tikiake:
RT-610-10G-C5
RT-610-10G-C5